top of page

הצוות שלנו​

תמר פינגולד ענב

תפקיד בתכנית: מנהלת מקצועית

רקע מקצועי : תואר שני בדרמה תרפיה, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית CBT, עובדת במסגרת משרד החינוך כתרפיסטית בחינוך המיוחד מזה 10 שנים. במשך 10 שנים הובלתי תכנית לילדים ומתבגרים הסובלים מהשמנת יתר במסגרת בית החולים ע"ש ספרא בתל השומר. מטפלת בקליניקה פרטית בגישה הקוגניטיבית התנהגותית בשילוב אומנויות.


לתכנית רואים רחוק הצטרפתי במהלך 2016, ערב פתיחתו של קורס פענוח ד'. זו היתה תחילתה של אהבה חדשה, מקור לתחושת סיפוק וגאווה. "רואים רחוק" מממשת עבור אוכלוסיה הולכת וגדלה של צעירים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי חלום, מאפשרת להם לצמוח ולהיות בוגרים משמעותיים ותורמים בחברה. אני שמחה שזכיתי להיות חלק ממשפחה נפלאה זו.

אימייל: tamar@enav.co.il

הילה מזרחי רוזנטל

hilla.jpg

תפקיד בתכנית: סמנכ"ל

רקע מקצועי : מהנדסת תעשיה וניהול (טכניון), תואר שני בניהול לוגיסטיקה למנהלים (אונ' בר-אילן).

שירתתי במערכת הביטחון בתפקידים מקצועיים וניהוליים בתחומי הנדסת תעשיה וניהול.

הצטרפתי לתכנית מתוך הכרה בחשיבותה, הזדהות עם ערכיה ואמונה בדרכה הייחודית - להכשיר, לתמוך ולהעצים בוגרים על הספקטרום האוטיסטי על מנת לאפשר להם למצות את הפוטנציאל האישי תוך תרומה משמעותית לצה"ל ולחברה הישראלית.​

אימייל: hilla.ros@hotmail.com

טל ורדי

TAL.jpg

תפקיד בתכנית: מנהל התכנית ויזם משותף

רקע מקצועי: תואר ראשון בביולוגיה (אונ' תל-אביב), תואר שני במזרח תיכון ויחסים בינלאומיים (אונ' חיפה).
מורה ליוגה ומדריך מסעות מדבר.
שירתתי במערכת הביטחון במגוון תפקידים.

ליאורה ואני יזמנו והקמנו יחד את התכנית מתוך הבנה שלבוגרים על הספקטרום יש כישורים ויכולות יוצאות דופן,  והאמונה שבאמצעות חיבור בין יכולות וחוזקות  לצרכים אמיתיים, תינתן להם ההזדמנות לתרום באופן משמעותי לצה"ל ולמערכת הביטחון בפרט ולחברה בכלל.

אימיילtvardi@hotmail.com

אורית קוטלר 

אורית.jpeg

תפקיד בתכנית: ראש תחום תעסוקה 

רקע מקצועי

בתחילת דרכי המקצועית ניהלתי תקציבים בחברה בינלאומית בהיקף כספי גדול. בהמשך הקמתי וניהלתי חברת סטארט אפ בתחום הביוטכנולוגיה. החברה גדלה והתפתחה ל2 מפעלים שפיתחו וייצרו מוצרים שנמכרו בארץ ובחו"ל. אחרי שהובלתי את החברה למכירת פעילותה פניתי לעשייה חברתית. 

 

 

הצטרפתי לרואים רחוק ב2021 מתוך שאיפה לתרום להגברת המודעות לשילוב צעירים על הספקטרום האוטיסטי בחברות המסחריות בישראל. אני גאה להיות חלק מתוכנית זו שתורמת להשתלבות מוצלחת של אנשים על הספקטרום האוטיסטי בצה"ל וכן בעולם התעסוקתי באופן שמביא לידי ביטוי את יכולותיהם לתרום לחברה והמקנה להם את תחושת השייכות לחברה הישראלית.

מייל: oritkotler@gmail.com

בני רוטנשטרייך

תפקיד בתכנית: ראש תחום מיון והכשרה

רקע מקצועי : תואר ראשון במסלול רב תחומי במדעי החברה (אונ' בר-אילן).

שירתתי במערכת הביטחון במגוון תפקידים.

לכל אדם באשר הוא, יש מקום בעולם וקול בעולם.
אני מאמין בזכותינו וחובתינו לעזור אחד לשני  למצוא ולממש זאת בפועל.

 

 

 

 
 

 

אימייל: rotbenny2@gmail.com

אייל רון

eyal.png

תפקיד בתכנית: מנהל קורסים

רקע מקצועי : בעל תואר ראשון בפוליטיקה, ממשל וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון. בוגר קורס הנחיית קבוצות  ובוגר תכנית MBA במגמה למנהיגות חברתית בשיתוף קרן מנדל. בתפקידי האחרון שימשתי כמנחה רכזים בינלאומי בתכנית עמיתי דילר-תכנית מנהיגות לנוער מקהילות יהודיות ברחבי העולם.  בעבר ניהלתי את תכנית "כוורת", בתנועת הנוער העולמית -הבונים דרור. במקביל ריכזתי את קורס העתודות של הסוכנות היהודית- המכין סטודנטים ישראלים לשליחות צעירה בקהילות יהודיות בעולם. בעברי הרחוק הייתי מחנך במכון למדריכי חו"ל של הסוכנות היהודית, ויצאתי לפרק שליחות בתכנית הסמינרים הציוניים באוסטרליה. בשירותי הצבאי עסקתי בפיקוד והדרכה בחיל המודיעין.

ההצטרפות לתכנית מהווה בשבילי סגירת מעגל לאחר שנים של פיקוד על קורסי הכשרה בחיל המודיעין. אני מאמין שלכל אדם ישנן חוזקות שמאפיינות אותו  ועליו לפעול בכדי להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר. אני חושב ש"רואים רחוק" מאפשרת למשתתפיה לממש את הפוטנציאל הקיים בהם, ובכך תורמת רבות להם, למשפחותיהם, לצה"ל ולחברה כולה.

אימייל: eyalron15@gmail.com

ורד גונן

תפקיד בתכנית: רכזת תחום ריפוי בעיסוק, מראיינת

רקע מקצועי : B.O.T  ריפוי בעיסוק אוניברסיטת תל אביב,  M.A בפיתוח משאבי אנוש (ארה״ב), לימודי CBT בתוכנית הישראלית לטיפול התנהגותי קוגנטיבי.
ריכזתי את תוכנית שילוב הבוגרים על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה באוניברסיטת אריאל במשך מספר שנים. 
סדנאות והרצאות להורים לבוגרים, בית לורן אלו״ט. 
קליניקה פרטית, טיפול במתבגרים ובוגרים והדרכת הורים.


הצטרפתי לתוכנית רואים רחוק מתוך אמונה בקידום והעצמת אוכלוסיית הבוגרים על הרצף האוטיסטי בתפקוד גבוה ובשילובם בלב העשייה של החברה ישראלית.

אימייל: gonenvered@gmail.com

רינה בילד

rina.jpg

תפקיד בתכנית: רכזת מועמדים

רקע מקצועי : הגעתי לתפקיד לאחר שנים רבות כפעילה חברתית, בהתנדבות - כראש שבט צופים בקהילה בה אני גרה.


זכיתי להצטרף לתוכנית כבר בתחילת 2014 ואני רואה בתפקידי סוג של שליחות.
אני זוכה ללוות את המועמד ומשפחתו בכל התהליך, משיחת הטלפון הראשונה, דרך הטפסים, הראיונות המבדקים, עד קבלתו לתוכנית וכמובן גם בהמשך הדרך.
זכות גדולה להיות חלק מתוכנית שרואה רחוק, תוכנית שמשקיעה ומאמינה ביכולות של הצעירים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי ונותנת תקווה גדולה לאוכלוסייה על הרצף, למען העתיד שלהם ושל כולנו. 

 

אימייל: rr@ono.ac.il

טליה האס

talia.jpg

תפקיד בתכנית: מנהלת המערך המקצועי בעבודה

רקע מקצועי : B.O.T בריפוי בעיסוק, הקריה האקדמאית אונו. B.A  בתולדות האמנות ותעודת הוראה, אוניברסיטת תל אביב.
 

הצטרפתי לתוכנית "רואים רחוק" מתוך רצון לאפשר לבוגרים על הספקטרום, לממש את היכולות שלהם בתפקידים שהולמים את הכישורים שלהם. 
אני גאה לקחת חלק ביישום החזון של צוות "רואים רחוק", שיש לו את האומץ לבטא את עמדותיו, מבלי לצפות שמישהו אחר יעשה זאת במקומו. כל זאת במטרה לשלב ולמצב את הצעירים על הספקטרום, כחלק מהחברה והוויה הישראלית בצבא ובשוק העבודה.

אימייל: lavski@gmail.com

יעל לוסקי

yael.png

תפקיד בתכנית: מנהלת לווי ביחידות

 

רקע מקצועי : קלינאית תקשורת, M.A
בעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת ותואר שני בחינוך מיוחד- התמחות באוטיזם. בעלת נסיון בעבודה עם ילדים , מתבגרים ובוגרים בתחומי השפה והתקשורת. מדריכת סטודנטים וקלינאיות תקשורת וחברה בצוות ההיגוי המקצועי של התכנית.

 

הצטרפתי לתכנית בתחילת דרכה . אני מאמינה כי הבנה ותיווך בתחום התקשורתי-חברתי בידו לסייע ולהביא להשתלבות טובה יותר של אנשים על הספקטרום בצבא ובעבודה. 
בעבודתי אני מכוונת לתקשורת הדדית בין האדם על הספקטרום לממונה עליו ולעמיתיו למקצוע ולהעלאת המודעות לציפיות של כל אחד בתחום התקשורתי-חברתי.

 

 

 

אימייל: louskyt@gmail.com

אושרי קובלסקי

oshri.jpg

תפקיד בתכנית: מנחה רגשית

רקע מקצועי : מטפלת באומנות M.A
בוגרת תואר ראשון לפסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. בוגרת תואר שני בטיפול באמצעות אומנויות, אוניברסיטת חיפה. בוגרת מכון "אדלר" להנחיה והדרכת הורים, והדרכת הורים באמצעות  אומניות, האגודה לטיפול באומניות בישראל.


הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" בסוף שנת 2018, מתוך אמונה שניתן לשלב אנשים על הספקטרום בחברה ככלל ובצה"ל בפרט. אני מאמינה כי צעירים אלו הינם בעלי יכולת גבוהה לתרום ולהירתם כמו גם להשפיע כסוכני חיברות לקבוצת השווים הנוירוטיפיקלים בני גילם, ומתוך מטרה לקדם ולהשפיע על עתידם, גם לאחר שחרורם – כשותפים מלאים בחברה. אני מאמינה כי התכנית הינה הזדמנות נפלאה להשגת מטרות שונות, עבודה עצמית והשפעה חברתית.

אימייל: k.oshri@gmail.com

דינה וויל

dina.jpg

תפקיד בתכנית: רכזת תחום קלינאיות תקשורת

רקע מקצועי :  B.A. בעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת- אוניברסיטת תל-אביב. בעלת ניסיון באבחון וטיפול בילדים עם לקויות שפתיות ותקשורתיות במסגרת המכון להתפתחות הילד ובטיפול בילדים עם CP ולקויות מורכבות. חברה בצוות המקים, וראש תחום שפה ותקשורת בבית הספר מש"י - מרכז שיקום ילדים למשך כ-6 שנים.מזה כ-6 שנים מדריכה קלינאיות תקשורת מטעם אלו"ט במסגרת גני התקשורת במודיעין. 


הצטרפתי לתוכנית בנובמבר 2017. אני מאמינה בזכותם של בוגרים ובוגרות על הספקטרום להיות שותפים בחברה הכללית ולתרום מכישוריהם במסגרת השירות הצבאי ובעולם העבודה. מאמינה כי חובתנו שלנו כחברה לאפשר את מימוש הזכות הזו.
תוכנית "רואים רחוק" מכשירה את הבוגרים להשתלב ולתרום כשותפים בצבא ובחברה, ומכשירה את המשלבים לאפשר את השותפות הזו. שמחה על הזכות להיות שותפה בתוכנית המיוחדת הזו.

אימייל: dina.weill@gmail.com 

ורד קובליו

vered k.png

תפקיד בתכנית: מרפאה בעיסוק

רקע מקצועי : B.O.T בריפוי בעיסוק, הקריה האקדמית "אונו". בוגרת קורס מטפלים בהבעה בהקלדה בשיטת "יעל כהן", וקורס הכשרה לעבודה בשיטת PIVOT.
כיום, מרפאה בעיסוק במעון יום שיקומי של אלו"ט, מטפלת בקליניקה פרטית בילדים על הספקטרום האוטיסטי עם עיכוב התפתחותי. בעבר, עבדתי עם ילדים ונוער ב"עמותה לילדים בסיכון" ובבית הספר "בית אקשטיין" רמת אפעל.


הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" מתוך חיבור לעשייה המשמעותית של בוגרים על הרצף האוטיסטי במערכת הצבאית, כמקום המשלב פיתוח אישי ותרומה למדינה. העבודה ב"רואים רחוק" עבורי היא סגירת מעגל, שכן שירתי ביחידת מודיעין במסגרת שירותי הצבאי. התכנית, למעשה, משלבת בין שני תחומים אישיים וחשובים בחיי – טיפול בצעירים על הרצף האוטיסטי ושירות צבאי במודיעין. אני שמחה לקחת חלק בתכנית ובתהליך טיפולי שהאמונה בו היא שיש ביכולתו של האדם להתפתח, להיות משמעותי ולקחת חלק שווה בחברה הישראלית.

אימייל: veredko89@gmail.com

ענת הררי קוטלר

תפקיד בתכנית: מנהלת לווי ביחידות

רקע מקצועי : בוגרת תואר ראשון בקלינאות תקשורת, הקריה האקדמית "אונו". בוגרת תואר ראשון בהיסטוריה ותולדות האומנות, אוניברסיטת תל אביב. עובדת במעון שיקומי אלוטף בראשון לציון עם פעוטות וילדים על הרצף האוטיסטי. 

הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" כסטודנטית של הקריה האקדמית "אונו", עוד במחזור הפיילוט של "רואים רחוק", וחזרתי לשמש בה כקלינאית מוסמכת. עבדתי כקלינאית בקורס, ולאחר מכן המשכתי לליווי החיילים ביחידות. כיום, ממשיכה ללוות בבסיסים הצה"ליים, לוקחת חלק בימי הערכה שהם שלב בתהליך המיון בתכנית, וכן מרכזת את הליווי בחלק מן הבסיסים שבהם משרתים חיילי רואים רחוק.
תכנית "רואים רחוק" מאפשרת לנו חקירה ולמידה יוצאת דופן בתחום מקצועי חלוצי ומרתק, מתוך מטרה לדייק יותר ויותר את מה שהחיילים שלנו זקוקים לו. במקביל, וחשוב מכל, מייצרת עבורנו מפגש עם אנשים בוגרים על הרצף האוטיסטי שכאשר הם מאפשרים לנו פתח אל עולמם, אנחנו מצליחים לעבוד יחד לכדי התקדמות, התבגרות והתפתחות ממשית.

אימייל: hararianat10@gmail.com

חן נעים 

chen_edited.jpg

תפקיד בתכנית: רכזת תחום רגשי

רקע מקצועיM.A.A.T  תואר שני טיפול בתנועה. תואר ראשון חינוך יצירתי לגיל הרך.

עבדתי במשך 15 שנים במסגרות חינוך פורמלי וחינוך בלתי פורמלי, בתפקידי הוראה והדרכה של ילדים ובני נוער. כיום גם מלמדת קבוצות מחול  לנשים.

 

הצטרפתי לתכנית רואים רחוק לאחר שטפלתי בילדים על הספקטרום האוטיסטי בתוך בית ספר במסגרת של טיפולים פרטניים וכן דרך מכון למיומנויות חברתיות במסגרת עבודה טיפולית בקבוצה.הייתי סקרנית להמשיך ולפגוש את האוכלוסייה בשלבים מתקדמים יותר בחייהם הבוגרים וכך גיליתי על התכנית שמאפשרת לצעירים להתגייס ולממש את יכולותיהם במסגרת הצבא וגם לאחר מכן מאפשרת הזדמנויות שילוב במקומות עבודה בשוק החופשי.

אני מרגישה סיפוק גדול בליווי של הצעירים וזוכה לראותם צולחים אבני דרך משמעותיות בהתפתחות שלהם במהלך החיים הבוגרים- היותם חניכים לפני צבא, בשירות, באזרחות, בקבלה לעבודה ובהצלחה בתור עובדים חיוניים לחברה.

אימיילchenaim1985@gmail.com 

דוד קריזלמן

david.jpg

תפקיד בתכנית: מנחה מורשת קרב

רקע מקצועי : תואר ראשון באנתרופולוגיה ומזה״ת (אונ׳ מישיגן), 28 שנות שרות בצה״ל (סדיר, קבע, מיל.), מנהל תוכניות בינלאומיות לנוער שוחר מדע במכון ויצמן למדע, סגן מנהל לשכת העיתונות הממשלתית במשרד ראש הממשלה ועמית מדיניות חוץ בארגון אייפאק.

לאחר פרישתי לגמלאות, בקשתי לעבוד בהתנדבות בתכנית רואים רחוק, אותה הכרתי במסגרת עבודתי באייפאק. הוצע לי לרכז את תכנית המור״ק, שמשלבת לימוד מערכות ישראל והעצמת היכולות לחקור, לארגן ולהציג נושא.
אני גאה להיות חלק מהצוות המסייע לחניכים שלנו להיות שותפים ותורמים שווי ערך בחברה הישראלית.

אימייל:kreizelman@gmail.com

דגנית רותם

dganit.jpg

 

 

 

תפקיד בתכנית: מלווה ביחידות

רקע מקצועי : תואר שני בהתמחות באוטיזם אוניברסיטת "בר אילן", מרצה לאוטיזם וכישורים חברתיים, בעלת קליניקה פרטית לטיפול חברתי לילדים מתבגרים והורים, מנחת קבוצות חברתיות, דירקטוריון עמותת איל"ת, העמותה לטיפול חברתי, בונה תוכניות התערבות ב- SEL למערכת חינוך במופ"ת, מומחית תחום ASD משרד החינוך, מנחה באמצעות פוטותרפיה.

הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" מתוך אמונה ביכולת של החברה שלנו וביכולות המיוחדות לצד המורכבות של המתבגרים על הרצף האוטיסטי, לתרום את חלקם ולחוש שווים בעלי ערך ושייכות בחברה הישראלית.

אימייל: Deganitr@gmail.com

חגית משה

hagit.jpg

תפקיד בתכנית: מרפאה בעיסוק

רקע מקצועי : B.O.T בריפוי בעיסוק, הקריה האקדמית "אונו". 
עובדת במסגרת המרכז לטיפול וחקר האוטיזם ("העמותה לילדים בסיכון") עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי בכיתות תקשורת. את תכנית "רואים רחוק" הכרתי לראשונה במהלך לימודיי לתואר, וכבר במפגש הראשון עם החניכים והסגל נוכחתי להכיר בחשיבותה וייחודה של התכנית.


אני שמחה ונרגשת על ההזדמנות שניתנה לי להיות שותפה לתהליך המאפשר לצעירים על הספקטרום לחוות את השירות בצה"ל כשירות משמעותי, המקנה תחושת מסוגלות, חוויה אישית מעצבת, תרומה לחברה ועצמאות.

אימייל: hagitmoshe74@gmail.com

רונית ורדי

ronit.jpg

תפקיד בתכנית: מורה לקונדליני יוגה

רקע מקצועי : פיזיותרפיסטית ומורה לקונדליני יוגה,
מלמדת שיעורים, מכשירה מורים בארץ ובחו"ל ומעבירה סדנאות וקורסים שונים.
מנהלת בית ספר להכשרת מורים  "בדרך היוגה" בכוכב יאיר, ובעלת מכון פיזיותרפיה.

כבר מראשית הקמתה של תכנית רואים רחוק  שולבה הקונדליני יוגה כחלק ממערך ההדרכה בקורס.  
היוגה משמשת ככלי ללמד את החניך להכיר ולהבין את עצמו טוב יותר.
התרגול עוזר לשיפור היציבה ויכולת האיזון. מלמד את החניך להרפות, להירגע ולסמוך על עצמו. כמו כן עוזר במצבי חרדה ומתח, ומשפר את יכולת הריכוז.

אימייל: yogaway1@gmail.com

קרין בלקנאי

karin.jpg

תפקיד בתכנית: מנחת אסטרטגיות למידה​

רקע מקצועי : בעלת שלוש תעודות הוראה – מורה בכירה לחינוך גופני ותנועה, מורה בכירה לגיל הרך ומורה בכירה לחינוך המיוחד.
תואר ראשון בחינוך, תואר שני בקידום בריאות.
מתמחה באסטרטגיות למידה במתמטיקה ובמקצועות רבי מלל.
מחנכת במשרד החינוך בכיתות המשלבות ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

 

הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" על מנת לקדם את נושא ההנגשה של חומרי הלימוד לצרכים של כל חניך בתכנית, ולתמוך בצוות הלימודי בתכנית חשובה זו.

אימייל: karinbal68@gmail.com

מאיה שמר - שניצר

maya.jpg

תפקיד בתכנית: מנחה רגשית

רקע מקצועי : בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד, תואר שני בטיפול באומנות חזותית, לימודי טיפול התנהגותי קוגנטיבי (CBT), מטפלת רגשית בגני תקשורת לילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי, ובכיתות תקשורת בבתי ספר יסודיים במשרד החינוך.


מתוך היותי מלווה מאובחנים על הרצף האוטיסטי במגוון שלבים בחייהם, הצטרפתי לתכנית מתוך אמונה שבאמצעות ליווי, הכוונה והחזקה, השמיים הם הגבול עבור אותם בוגרים, ויש ביכולתם האפשרות לתרום ולקחת חלק משמעותי בשירות הצבאי, לקבל כלים, תחושת מסוגלות והצלחה שתלווה אותם ותפתח אותם גם בהמשך חייהם העצמאיים.

אימייל: mayash22@gmail.com

מורן בן זכרי 

מורן_edited_edited.jpg

 

תפקיד בתכנית: מרפאה בעיסוק 

רקע מקצועי : B.O.T בריפוי בעיסוק, הקריה האקדמית "אונו".  

 

פיקדתי במשך שנתיים על המחזור הראשון של חיילי "רואים רחוק" בחיל הטכנולוגיה והאחזקה. לאחר הצבא ולמשך חמש שנים, ריכזתי קבוצות חברתיות מגוונות של ילדים ובוגרים על הספקטרום האוטיסטי בתפקודים שונים.  את תכנית "רואים רחוק" הכרתי לראשונה בצה"ל ומהר מאוד התאהבתי בחשיבותה הייחודית, בערכיה ובדרכה לשלב בוגרים על הספקטרום האוטיסטי בחברה. חזרתי לתוכנית, הפעם כאשת מקצוע, מהווה עבורי סגירת מעגל והתרגשות רבה. אני מאמינה כי לכל אדם באשר הוא, מגיעה הזדמנות להשתלב בחברה, בצבא ובשוק העבודה בתפקיד משמעותי שהולם את כישוריו תוך מיצוי הפוטנציאל האישי ושבעזרת סביבה תומכת ומותאמת עבורו, הכל אפשרי.    

אימייל: moranbz96@gmail.com

שרון יזרעאלי

שרון.jpg

תפקיד בתכנית: מנחה רגשית 

רקע מקצועי : מטפלת באמנות (תואר שני בטיפול באמצעות אמנויות). בעלת B.A בתקשורת וניהול ו-M.B.A. עובדת כמטפלת באמנות לילדים תוך שילוב הדרכת הורים וטיפול בהורות.  

 

הצטרפתי לתכנית "רואים רחוק" מתוך רצון להיות חלק מצוות המאופיין באמונה עמוקה ברוח האדם, במחויבות אישית, ברצון לקדם את החברה הישראלית לשיווין הזדמנויות ובמקצועיות חסרת פשרות.

 

אני רואה בתוכנית הזדמנות נפלאה לצעירים וצעירות שעל הרצף האוטיסטי להשתלב בצה"ל ובמקומות תעסוקה, באופן ייחודי ומותאם לצרכים של כל אחד ואחת מהם, תוך הסתכלות תמידית גם על צרכי המערכת שבה הם משתלבים. מצב WIN-WIN קלאסי. 

 

אימייל: Sharonizra@gmail.Com

איריס קליין

Iris.png

תפקיד בתכנית: קלינאית תקשורת

רקע מקצועי : בעלת תואר B.A בהפרעות בתקשורת, אוניברסיטת תל אביב, ומטפלת קוגנטיבית בשיטת "פוירשטיין". בעלת קליניקה פרטית לילדים ומבוגרים לאבחון וטיפול בליקויי שפה והבעה, היגוי, מובנות הדיבור ומדריכת הורים. 


לאחר שנים רבות של טיפול באוכלוסייה הכללית, הגעתי לתכנית "רואים רחוק", ונחשפתי לעולם של הבוגרים על הרצף האוטיסטי. מצאתי אוכלוסייה רגישה באופן מיוחד, בעלת יכולות יוצאות דופן, אשר מעשירה ומגוונת את החברה שלנו. השתלבות מיטבית ותרומה משמעותית שלהם בצבא ובחיי העבודה, מעידים על חוזקה של החברה. הקשבה אמיתית לצרכים של שני הצדדים ומתן כלים מעשיים ופתרונות, מהווים את הגשר היציב שיאפשר לצעוד בו. אני רואה בעשייה זו, זכות וגם חובה, ומאושרת להיות חלק מהצוות החד פעמי של "רואים רחוק".

אימייל: iris.klein2@gmail.com

שיר לשם

תמונה.jpeg

תפקיד בתכנית: קלינאית תקשורת

רקע מקצועיבעלת תואר ראשון בהפרעות בתקשורת, אוניבסיטת תל אביב.
עבודה במהלך התואר עם ילדים על הספקטרום האוטיסטי.

לרואים רחוק הצטרפתי לאחרונה, לאחר עבודה עם ילדים על הספקטרום והרצון להמשיך ולעבוד בתחום ולתרום בשילוב הבוגרים על הרצף בחברה. אני מאמינה ביכולות הצעירים שמגיעים אלינו ומקווה לתרום להם מהידע שלי על מנת לקדם אותם, לעזור להם להשיג את המטרות והיעדים שהציבו לעצמם ולהצליח לקדם את שילובם בחברה.

 

אימייל: shirlesh021@gmail.com

נטע כסלו 

נטע כסלו_edited.jpg

 

תפקיד בתכנית: מרפאה בעיסוק 

רקע מקצועי : בוגרת תואר ראשון בריפוי בעיסוק BOT הקריה האקדמית אונו.

 

התחלתי את דרכי בתוכנית כראש מדור רואים רחוק פענוח בצבא וכמפקדת הקורס, ואף הקמתי את "להקת רואים רחוק" האגדית שכיום מככבת בכל טקסי הסיום.
בזכות התוכנית התאהבתי במקצוע והלכתי ללמוד תואר בריפוי בעיסוק.

כיום מלווה ביחידות ובשילוב בתעסוקה.
גאה להיות חלק ממשפחת רואים רחוק.

אימייל: neta_kislev@walla.co.il

פז כהנוב

פז כהנא.jpeg

 

תפקיד בתכנית: קלינאי תקשורת

רקע מקצועי : בעל תואר ראשון בהפרעות בתקשורת, הקריה האקדמית אונו.
עובד במכון שמיעה במקביל לתפקידי כקלינאי בתוכנית.

לרואים רחוק הצטרפתי לפני מספר חודשים, לאחר עבודה עם ילדים על הספקטרום במהלך ולאחר התואר. אני מאמין ביכולת של הצעירים שלנו להגיע להישגים, הצלחות, ולהשתלב בחברה מטרה להגיע הכי גבוה ורחוק שאפשר. אני מודה על ההזדמנות לקחת חלק בתוכנית ולשתף פעולה עם הצוות והסגל במטרה לתרום למדינה ולחברה.

אימיילpazk77@gmail.com

אלונה כגן

אלונה.jpeg

תפקיד בתכנית: מנהלת ליווי ביחידות, מלווה בתחום התעסוקה.

רקע מקצועי :  B.O.T בריפוי בעיסוק, הקריה האקדמית אונו. B.A בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.
 

הצטרפתי לתכנית מתוך אמונה שלמה בשיווין הזדמנויות ובזכות הפרט להנות משיווין זה, להיות חופשי לחלום ולהפוך את חלומותיו למציאות. 
שמחה להיות חלק מצוות מקצועי, ערכי ומסור העושה את עבודתו הנאמנה על מנת לאפשר לבוגרים הצעירים על הספקטרום האוטיסטים להתגייס לצבא בתפקידים מבוקשים, לשרת שירות משמעותי ובהמשך גם להשתלב בשוק התעסוקה במשרות התואמות את כישוריהם ויכולותיהם.

 

אימייל:alona.kagan@gmail.com

bottom of page